O eChirurgia.pl

Profesjonalna i pełna pomoc medyczna możliwa jest tylko w bezpośredniej relacji lekarz - pacjent. W świecie wirtualnym jest to niemal nieosiągalne. Na wyciągnięcie ręki jest natomiast rzetelna wiedza.

eChirurgia.pl jest serwisem poświęconym chirurgii ogólnej. Zawiera szereg informacji o chorobach, leczeniu, zabiegach klasycznych i laparoskopowych. Oferuje Wam także pomoc merytoryczną, która ukierunkuje Was na odpowiednie leczenie i wybór specjalisty.

Serwis należy do sieci serwisów medycznych Grupy abcZdrowie.pl. Projekt powstał w odpowiedzi na potrzebę edukacji medycznej pacjentów oraz na pojawiającą się coraz częściej konieczność szybkiego dotarcia do wyczerpujących informacji. Przedstawiamy Wam wartościową i szczegółową wiedzę przekazaną w przystępny i klarowny sposób. Chcielibyśmy zwiększyć świadomość zdrowotną każdego pacjenta. Poznanie własnego organizmu, mechanizmów rządzących chorobą i zdrowiem jest niezbędnym elementem budującym świadome uczestnictwo w terapii.

Przekazanie informacji to nie wszystko. Umożliwiamy Wam także podzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami serwisu. Na forum możecie zadawać pytania, na które odpowiedzi udzieli Wam jeden z czuwających ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas informacje były pomocne w świadomej profilaktyce i leczeniu choroby. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i chętnie uwzględnimy uwagi, którymi podzielicie się z nami, wysyłając wiadomość na adres: redakcja@abczdrowie.pl

Redakcja

  • Tomasz Stawski, specjalista chirurgii ogólnej

    lekarz chirurg specjalistaAutor artykułów oraz koordynator Forum chirurgicznego oraz sekcji Pytania do chirurga. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

  • Dorota Kozera

    Autorka artykułów.

  • Studenckie Chirurgiczne Koło Naukowe

    Studenckie Chirurgiczne Koło Naukowe Autorzy artykułów. Członkowie Studenckiego Chirurgiczneko Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii CSK MON Warszawa.

Dodatkowe informacje